Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #03969024

    törölt tag

    válasz bta1 #5687 üzenetére

    "Valójában senkit sem szólítottam meg,"
    Tényleg nem, csak megint elhelyeztél egy nagyon jól irányzott célzást, legalábbis szerintem...
    Sajnálom, hogy a személyes ellentétetek bekerült a topikba. Mindkettőtöknek sajátos a stílusa, az biztos. Az én olvasatomban a "sufnibarkács, megélhetési diyer" szavak bizony sértőek! Jó, a szerénytelenség sem erény, de azért tompítja, ha van mire felvágni... A másik ember munkájának becsmérlése sem dícsérendő, s most nem rád gondolok, de tudom, hogy egy-egy találkozó után, még ha baráti ugratásként is, (vagy komolyan?) "D." mindig kapott rendesen, olyanoktól is, akiknek pl. páka sohasem volt a kezében. Meg is értem, ha azok után "D." már ugrik az ilyesmire, néha talán túl keményen...
    Viszont: Az számomra tény, hogy jó kis erősítőket épít, szerintem nem drágán, s most tekintsünk el attól, hogy milyen kútfőből merít! Kimenőtrafót nagyon jót tud tekerni, ez már többször bebizonyosodott.
    Az, hogy szerinte jobb a PP, s ezt nagy hangon hirdeti, talán elnézhetjük... Nekem sem szimpatikus az SE vonal, de ez megint csak egy vélemény.
    Engem már tudod hányszor hülyéztek le, amikor felvetettem, hogy nem csak tranzisztorokkal lehet jó erősítőt gyártani/építeni? Jó, nem vettem zokon, mert a bírálók nagy része soha nem is látott csövet...
    Kicsit olyan ez, mint a padlófűtés: az ellenzői még sohasem tapasztalták, csak hallottak róla...
    Szóval, legyen már béke!

Új hozzászólás Aktív témák