Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Alabástrom #172 üzenetére

    Magam részéről nem hiszek ebben, de ha ez neked segit jobb készülékeket választani, ezzel a filozófiával kiválasztot készülékeid jobbnak értékelni, akkor Tedd. A végső cél a hifi renszer épitésénél maga a zene hallgatás, annak érzelmi, tudati hatása Rád. Hogy ki, miképp éri el ezt, az mindenkinek saját joga eldönteni.
    Nekem például a tescos szemlélet épiti most a rendszert: a legkisebb is számit :) Számit a banándugó elhagyása, a készülék alátét, a hangváltó szellős épitése, a panel kihagyása a hangváltóból, a biztositékok kihagyása a foglalatokkal együtt, rengeteg apróság, ami miatt sokat dolgoztam a rendszeren és hallom a javulást. S ha megvan a letisztult rendszer, ahol most kb tart az enyém, akkor hallhatom meg azt, hogy zavar, fojtás nélkül mire képes a rendszerem. Sajnos most ezzel várnom kell...de már a kész vagyok érzéssel várom, ha vissza kapom a végfokot, akkor zenét akarok hallgatni, amikor csak tehetem, napestig, hallgatni, megismerni minden hangját. Erre várok teljes nyugalommal :)
    Hozzá teszem, hogy utolsó élményem a TMP Classic, saját rendszerembe kötve hallgattam...tehát össze mérés is lesz, mert ott hallottam olyan hangokat, amik kb örökre megmaradnak bennem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák