Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #03969024

    törölt tag

    Nos, ha már kammerer megemlített, s ugye mindenki a saját lovát dicséri, néhány szót engedjetek meg az Erala-k "védelmében". Én mindkettőt meghallgattam. Szerintem, a Klipsch "dögös", a Triangle inkább "elegáns". Hosszú távra inkább az utóbbit választottam, számomra hitelesebb az előadása. Valahogy olyan volt a helyzet, mint amikor kimész a kocsisorra, s van ott egy-két "hűdemegb...nám" leányzó. Vonzóak, de valahogy otthonra nem kéne... A Klipsch egy tecnokrata doboz, s bár sokan készítettek már mindenféle "csoda" anyagból membránt, azt nem állíthatjuk, hogy ezekkel megváltották a világot...
    Még egy gondolat, ehhez kapcsolódóan: Sokszor elhangzik a kifejezés, miszerint "az én ízlésemnek jobban megfelel..." No, ez az, amivel nagyon nem tudok egyet érteni! Hang (vagy kép) reprodukciójakor nincs olyan, hogy ízlés! Vagy a lehető legjobban hasonlít az eredetire, vagy nem jó! Teljesen mindegy, mennyit költünk "kütyükre", a sok tízmilliós rendszereknek is lesznek hibái. Csupán az a kérdés, hogy a hibák közül melyek azok, s milyen mértékűek, amelyeket tudunk tolerálni. Ez az, amiben különbözünk... S ezért nehéz tanácsot adni készülékvásárlás előtt!

Új hozzászólás Aktív témák