Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz btraven #11729 üzenetére

    Nekem nagy megkönnyebbülés volt valamikor a kilencvenes legelején a philips cd614 (akkori rémes választékból az egyik legjobb lehetőség, de véletlenül böktem rá a boltban). Nincs pattogás, súgás a track elején, nem búg az előfok.
    Most, 30 évvel később bénázom itt az lp-vel újra, de gyaníthatóan csak a nosztalgia faktor visz, mert a cd-t se kapcsoltam be vagy két éve. Az interconnect is máshová van kötve róla. És a belépő lp hallhatóan bénább, mint a tidal stream (nem kell mqa se legyen).
    Ja persze, van az az árkategória biztos, ahol nem így van. De én nem abban a ligában játszom, tehát zenét hallgatok és nem kütyüt (ettől még minden tiszteletem azé, aki keresi folyamatosan a jobbítás lehetőségeit).

    A régi kazetta felvételeim pedig tudnak meglepően jól szólni - bár a magnóm mára egy bő negyed hanggal lassabbban húzza a szalagot, ezért inkább hagyom a francba - és mindebből én megint azt vonom le, hogy formátumháború helyett a jól sikerült felvételben van a kutya sírja.

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák