Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Madmax81 #2706 üzenetére

    Ha erre fáj a foga, akkor ezt kell megvennie.
    Van metobó gérvágóm, de nem ez. Elmondom, mi a bajom vele:
    Csukló jól érezhetően kotyog. Pont úgy, mint a teszkós szarok. Az igazi baj nem ez, mert attól még tudnám mire használni. Már kétszer küldtem szervízbe a védőburok mozgató mechanika végett. Másodszorra csinálták meg. Ez volt fél éve, és most megint szar. Egy hónapja vinni kén vissza a szervízbe, de nincs időm rá. Megakad, és nem bírod a forgó fűrészlapot lebillenteni. A burkot nem dobom le róla. Akkor jó lenne, de veszélyes. Sokszor ér a burokhoz a kezem, amikor még forog a lap.
    Két jó dolgot tudok mondani róla:
    - jó motorfék
    - nagyon jó fogás a billentéshez. (ugyanaz a fogantyúm, mint annak, amit belinkeltél.)

    Én bizony néznék egy DeWalt-ot a haverod helyében. Nekem a következő gérvágóm DeWalt lesz.

    Nyolcvan a Makita volt. Annak meg - mint írtam - a fékje halt be kevés intenzív használat után.

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

  • Vikusz77

    tag

    válasz Madmax81 #2706 üzenetére

    Métaboról kérdezed:)?

    Kár hogy nem két hónapja akart venni, 45 ezerért árulta a vénszer (esztétikai hibásan, megffolyt festéssel), de pl itt, most is olcsó ha minden igaz(52 ezer).

    http://www.profilmotor.hu/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=644&Itemid=32

    Erről a gépről nincs infóm, a Kgs 254-est vette valaki, azt dícsérte (ha minden igaz az kapható 80 ezer körül akciósan néha).
    Az szerinte egy pontos masszív gép.

    Nekem ez a kgs 216-os gynúsan olcsó...
    Nem hiszek a csodákban, a ks 210-esem után:).

    Viktor

Új hozzászólás Aktív témák