Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tfe

    tag

    válasz pacman_123 #66608 üzenetére

    A bosch-ban pont az a szép, hogy nem kell hozzá porzsák. Soha ilyen tiszta szűrőt nem láttam, mint abban. (előszűrő FTW)

    A makihoz, festoolhoz ofcoz mai napig kapható porzsák, pedig egyik sem mai darab. Vicces, hogy fajlagosan a festool porzsák az olcsóbb (asszem jelentősen)

    Mindegyik hangos, baromira, felteszem a fülvédőt általában.

    Ha építkezni kellene megint, akkor a makitát venném, azt szerintem már lépcsőn is ejtettem le. Szívtam vele a betonportól kezdve a glett/vakolaton át a fa csiszolatig mindent is. Az asszony a térkövet is porszívózta vele. Elpusztíthatatlan, asszem most 8 éves és kis karbantartással hozza ugyanazt a szintet, mint újkorában.

    A kézi gépekhez az alap porszívóm a festool (a csöve világbajnok, ahogy nézem a parkside is megirigyelte). Más dimenzió, kényelmes, szív, praktikus, és az összes sajátmárkás gépre mindenféle átalakító nélkül felrakható (ez baromi fontos, ezert hanyagoltam a makit egy idő után)

    De ha egyetlen porszívót vehetnék, akkor az tuti a bosch lenne. Valahol a kettő között van, mindenféle szempontból.

Új hozzászólás Aktív témák