Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pali923

    aktív tag

    válasz SeatZola #64082 üzenetére

    Csak hobbira, nem bútorgyártásra kell nekem a gép

    Jellemző tévhit ebben a hobbiban, hogy a nem profi munkákra szánt gépekkel csak az a baj, hogy azok nem bírják az ipari terhelést, vagyis a napi sok órai munkát. Sajnos van velük még legalább egy probléma is: nem elég pontosak. Legalábbis sokkal nehezebb velük elérni, hogy a derékszög 90fok legyen, az egyenes nem hullámos stb. Vagy ha mégis így lesz, ez a pontosság nem lesz örök életű, állandóan ellenőrizni kell, hogy még mindig igaz-e a korábbi beállítás. :F
    Nekem is volt ilyen Metabo gérvágóm, két derékszögű vágást nem tudott újraállítás nélkül csinálni. A gérvágó meg pont az a gép, ahol szeretnéd, ha a vágás pontos legyen. Ha neked elég, hogy "egészen normálisan nyilatkoznak" egy gépről, akkor vedd meg. Internetes vásárlás esetén 14 napig vissza is küldheted, ha mégsem ő az igazi.

    A DW gérvágókról itt is jó tapasztalatok forognak, a Metaboról van legalább kétféle vélemény, és a helyedben körülnéznék a Bosch gépek között is, vannak jó gérvágói. A Stanley nekem mindig is sötét ló volt, mint neked, még nem mertem venni gépet tőlük, legfeljebb kéziszerszámokat. Ezek szerint mások is vannak ezzel így, ha nem találsz róla véleményt. :U

    A helyzet reménytelen, de nem komoly.

Új hozzászólás Aktív témák