Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kavalkád

    aktív tag

    a Makita hasonmás élmarókkal kapcsolatban lenne pár gondolatom.
    mielőtt bárki is megvenné gondolkodjon el, hogy gyakorlatban valóban szüksége lesz-e arra a 2 extra "talp"-ra?

    a dönthető az egy "nice-to-have" kiegészítő, de napi szinten nem sokszor lesz rá igény.
    a másik talp, ami az élmaróból hipp-hopp felsőmarót csinál azzal az a fenntartásom, hogy attól még maga a gép egy 8mm-es befogású, 700W-os jószág marad. nagyobb kést nem lehet belefogni fizikai akadályok miatt (mivel egyszerűen nem fér át a talpon lévő lyukon), valamint ez a teljesítmény sem lesz elég egy komolyabb művelethez.

    a vége könnyen az lesz, hogy megveszi az ember a kínait sok kiegészítővel, drágábban mint a Maikta eredeti alapgép lenne, aztán egy ponton ráébred, hogy úgyis kell vennie egy felsőmarót, mert az élmaró kevés lesz mindenhez, onnantól pedig az összes extra kidobott pénz volt.

    senkit nem szeretnék lebeszélni a Maikta kópiákról, hiszen nincs velük tapasztalatom, és a Makitától sem kapok jutalékok, csak gondoltam leírom, hogy én ezen logika mentén gondolkodtam annó és megvettem 3x ezerért a Makita RT0700-t, majd később egy 2200W-os felsőmarót mellé, a komolyabb teljesítmény kívánó műveletekhez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák