Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz thyeby #4186 üzenetére

    Bár nem tőlem kérdezted de leírom a véleményem ha nem gond.

    Ha magamnak kellene fúrni ennyi lyukat(de már a 1/10-nél is) csinálnék vmi sablont/kalodát/akármit és álványos fúron fúrnám. Élbe, lapba az már mindegy az biztos nem kézzel fúrnám és pláne nem akkus fúróval.

    Aztán linkeltél két gépet:
    "Ah" ugye azt jelenti, hogy meddig bírja szuflával az akksi. A gép erejét a "Volt" adja tudtommal.
    Legegyszerűbb talán úgy összehasonlítani, hogy ha 2.0Ah mondjuk 2órát bírja akkor az 1,3Ah ~1óra 20percet.
    Továbbá az első linken felül a tokmányra azt írták 13mm, de mondom ez nem lehet és valóban nem, mert lejjebb már max. 10mm írnak.
    A második linken szereplő gép van nekem csak ajándékba(ami a linkelt gépnél nem ajándék hanem bent van az árba) nem 100db-os készletet kaptam hanem a lap alján lévő kisebb bitkészlet.
    43900,- helyett nekem 27000,-be volt és én valóban ajándékba kaptam azért volt csak ennyi a gép.

    Írtál még a kerék vágásról is és sztem ott is érdemes volna mondjuk egy tiplivel az utolsó 20cm hozzátoldani a következő 1,5m-es darabhoz és akkor nem lesz baja a kezednek.
    Aztán gondoltam olyanra is hogy mi lenne ha egy minőségi 50mm-es körvágóval lapra fúrnád ki kerekeket. Vagyis nem 50mm-es, mert ugye ott a külméret annyi, bár szerintem nem okozna túl nagy gondot ha ezek után 47mm-es kereke lenne a csattogós lepkének.
    Nem számolgatok te jobban tudod árba melyik a kifizetődőbb, csak egy ötlet volt részemről.

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák