Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz Keef_Lee #41062 üzenetére

    toolson, scheppach, einhell - nagyjából egy kategória, én úgy gondolom. Ezzel együtt szinte biztos vagyok abban, hogy mindig vannak sikerültebb és vacakabb darabok. Elég ha a megfelelő helyen van egy jó szakember, aki azt tudja mondani, hogy gyerekek, ezt ne csináljuk mert szar lesz, és van rossz szakember, aki meg hülyeséget csinál. A hülyeségre meg mindig nagyobb a matematikai esély. És akkor még a marketingesek tervezett elavulási módszereiről nem is beszéltem.
    Az alura nem tudok mit mondani, ezt a szervizesektől kell megkérdezni. Én akkor ezen meglepődtem és felhívtam az Einhell szervizt, mondják már el mi a helyzet náluk és az derült ki, hogy az "illetékes" igazából nem is tudja mi az igazság. Persze nem akarta bevallani, így beszélt össze-vissza. Végül azt kértem, hogy azt mondja meg, melyik asztali körfűrészben van rézzel tekercselt motor. Visszahívott és mondott egy típusszámot. Hülye fejjel nem jegyeztem meg, de annyira nem tűnt életszerűnek, hogy miért pont abban és akkor a többiben meg miért nem?

    Más is érdeklődhetne náluk, hátha több szerencsével jár.

    Ezek szerint Neked van ilyen Toolson asztali körfűrészed? Hogy szuperál?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák