Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz thyeby #1852 üzenetére

    Nem....
    1.Én kevés vagyok ehhez, mert mint írtam ezt nem egy ember és nem egy év alatt fejlesztette a tökéjre, szinte biztos vagyok benne.
    2.Akár milyen fából készítendő bútort megtervezek mert ez a szakmám és az agyam is arra van beállva, de mivel itt a vasalatról van szó ami álltalában fémből készül ezért lakatos agy kell hozzá a tervezéshez és az elkészítéshez is.
    3.Én is szeretem a kihívásokat de ebben a válságos időszakban mikor minden óra számít nem pazarlom az időmet olyan dologra amiből nem tudok sok pénzt csinálni.
    4. Teljesen nem adtam fel van nekem egy jó lakatos ismerősöm akivel párban megcsinálhatjuk majd, de ehhez őt is meg kell kérdezni hogy érdekli e.
    5. Nem tudom miért kell nekem ezt leírni, mintha nem lett volna elég érthető...ezen majd változtatunk a jövőben.
    6. Sok szerencsét hozzá aki belevág.

    Üdv.

    Ui.:Jah és a sawstop.
    Szinte biztos vagyok benne hogy a fűrészlapba bele van vezetve egy pár Volt feszültség és mikor ezt a testeddel illetve a virslivel földeled azonnal blokkol. Mást nem tudok elképzelni amire ilyen gyorsan reagálhatna a szerkezet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák