Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Rick4 #46653 üzenetére

    JBL Studio 250P subom van, amit először a gyárilag hozzáadott kábellel kötöttem össze. Valahogy nem volt igazán ütős mély a filmek alatt ezért egy kölcsönkapott IXOS Studio kábelre cseréltem, amivel megjött az a hatás amit kerestem. Levegőt megremegtető, mellbevágó mély ott ahol annak lennie kell. HDMI esetében a kép zajosodása / szemcsésedése nekem zavaró volt egyes BD filmek alatt, ott meg ezért cseréltem HDMI kábelt ami szintén beváltotta a hozzá fűzött reményeket, így valahol lényegesen csökkent (mint kiderül minimális szinten a film miatt van jelen, tesztekben is megemlítik) máshol teljesen megszűnt ez a jelenség. Egyébként a tesztek és ajánlások alapján (BlackFriday akcióban) vettem őket. Ezek a legolcsóbb, szakértők által is elismert minőségi kábelek a többi AudioQuest (Forest, Cinnamon) illetve egyes gyártók termékei jóval drágábbak és számomra (az én rendszeremhez) fölöslegesek is.
    Más kérdés, hogy ha vkinek ~5millás házimozi rendszere van, ott valóban kellhet még jobb és persze még drágább kábelezés (mint a barátomnál, aki kölcsönadta a fent említett subkábelt).

    synar: majd' elfelejtettem - OK, köszi! :) Esetleg USB WiFi adaptert (300 N-es) lehet ehhez használni? Van infó valahol arról, hogy melyikkel működik a készülék? Ez csak mint esetleges alternatíva érdekel (ezért is nem WiFi-s változatban gondolkodom) nem annyira fontos.

    [ Szerkesztve ]

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák