Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tlala

    addikt

    válasz Bélaaaa #3095 üzenetére

    Szerintem te kevered az NFS-sel, valódi NAS-ról egy szót sem szól a leírás.

    A gigabites LAN-nal kapcsolatban is korrektül fogalmaznak, miszerint nincs semmi értelme egy olyan lejátszónál, amelybe nem is tehető belső HDD, amire másolni lehetne.
    "...már valódi gigabites hálózati csatlakozóval rendelkezik. Ezen tulajdonságnak sok hasznát nem vesszük majd azonban, mivel a hálózatos lejátszáshoz elég a 100 Mbit, belső lemezt pedig nem telepíthetünk a V8-ba."

    A torrent kliens hiánya induláskor tényleg ciki, szerintem valami bug van vele a flash felületen, és ezért vették egyelőre ki belőle, reméljük nem marad ki véglegesen.
    Nem véletlenül írtam bele az 1-es hozzászólásba a figyelmeztetést:
    "Új modell vagy bevált régi? Nem könnyű válaszolni, hiszen az újabb chipek kevésbé melegszenek, kicsivel talán többet tudnak, stb., - cserébe a velük készült új lejátszók firmware-e még kiforratlanabb, több buggal..."
    Tudom, hogy ez téged nem vigasztal, de nézz be az új Realtek chippel készült Egreat EG R1-II topicjába, hogy az első firmekben gyakorlatilag alig működött valami.
    Ráadásul ezen a Popbox 8-on az új chip/új firm mellett az új flash alapú csoda kezelőfelület is tovább fokozza a kockázatot, szóval egyáltalán nem szabad a legelső firmből megítélni a készüléket.
    Szerintem a chip miatt hosszútávon perspektívikusabb készülék, mint a Dune 53D.
    A döntés persze a tiéd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák