Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Champipi

    senior tag

    válasz dunkel #21985 üzenetére

    Azért nem látsz ajánlott lejátszót, mert mind fos. Oppá Gángnám sztájl! :C
    Na jó, a kis médialejátszós trollok kedvéért írjuk ide, hogy: szerintem mind fos! :K

    Régen még a Dune és Popcorn volt az ajánlott. Én egyszer vettem egy Popcorn Popbox V8-ast 35 000 Ft-ért és szoptam vele 1000-el, übergagyi volt a felülete, lassú és nem tudtam összehozni a NAS-ommal.

    Az a pirinyó kis bibike, hogy amibe egy elfogadhatóan fos médialejátszó kerül 20 -30 000 Ft-nál indulva, már könnyne összedobsz egy AMD-s HTPC-t, vagy veszel egy Androidos HDMI-stick-et.

    Én most épp azzal kísérletezgetek, hogy a Synology NAS-omat megetessem az Apple TV3-al, mert az új beta állapotú Synology szoftver (4.2 beta) elvileg már tudja közvetlenül etetni az Apple TV-t.

    Amint ez sikerül, jövök vissza verni a mellem, hogy megvan az Ultimate Drága Solution! (Csak mert Apple TV3 30 000 Ft és hozzá legolcsóbb Synology NAS is 50 000 Ft)

    Na jöhetnek az okostojások! :D

  • yps12

    csendes tag

    válasz dunkel #21985 üzenetére

    Szia,

    A Popcorn a200/210 a gigabiten és a 3d-n kívül mindent tud. Viszont Csak használtan lehet már kapni 30k körül. Stabil, elég kiforrott a fw.

    Én az a200-hoz vettem egy moovika alumínium házat (úgy néz ki, mint az a210), mert eredetileg aktív hűtés dolgozott benne és elég meleg is volt. Így egy hangtalan, 8w-ot fogyasztó mindenes lejátszó lett belőle.

    A gigabit nem szükséges a bd50 lejátszásához.

    Korábban használtam egy wd live lejátszót, az is teljesen rendben volt, csak a hd hangokat nem támogatta, ami közép szintű hagrendszer alatt egyáltalán nem nagy hiba. Mindkettővel elégedett voltam/vagyok.

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák