Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz BronzIsten #16051 üzenetére

    10e körül esetleg használtan, garancia nélkül van némileg jobb.

    A legjobb aláírás a héten

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz BronzIsten #16051 üzenetére

    Ja,tényleg jó ;] .Mivel én is nagy anime fan vagyok jó sok hibát tudok ellene ez ügyben felhozni.Az első,hogy intenzív használat(napi 3-4 óra) alatt nálam 2 is behat nem egész 5 hónap alatt,de a fateromé ami nem kapja úgy az ívet az is haldoklik(bírta vagy 7 hónapig).Nem ismeri fel a külső tárat,ha meg felismeri usb kapcsolati hibára hivatkozva bontja a vonalat.A távirányítója komolytalan,rendesen célba kell vele lőni.A feliratokat szépen beállítod,de cseszik megjegyezni a méretét színét,stb...ami elég gáz ha mondjuk megnézel egyhuzamban 10x24 perces anime részt és minden rész előtt célba kell vele lőni és újra beállítani mindent.Ha már felirat...elég kevés beállítási lehetőség van rajta(pl nem tudsz a feliratnak keretet,hátteret adni)ami eléggé zavaró,mert rajfilmeknél sokszor nem lehet látni belőle semmit.10 bites videókat meg felejtsd el,mert nincs az a lejátszó ami lejátszaná csak egy HTPC.
    Összességében lehet,hogy olcsó,de full fapad,főleg azon része amire neked kell és még van egy rakás hibás is belőle.Viszont 10 ropiért nem fogsz kapni médialejátszót.Én most vettem egy Xtreamer Elvirát 15500ft-ért és nagyon meg vagyok vele elégedve.Ettől csak drágább van mint pl az O!Play mini,de az kevesebbet és 17-18 ropi körül megy.Esetleg az aprón ha ki tudsz fogni egy használt ASUS Oplay HDP-R1 vagy egy Minit,de azok is 13,de inkább 14-15 körül kezdődnek...

    kisgyerek85:Az Elvira tud erre is megoldást.Külön tudod beállítani a betű színét vastagságát,méretét és kül tudsz beállítani kontúrt neki amit tudsz méretezni.Én mos sárga betűket használok vastag fekete kontúrral.Megnéztem egy raklapnyi különböző animét,de esküszöm,hogy nem nyúltam egyszer sem a felirat beállításokhoz.Tű éles,kontúros...az élet apró örömei! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák