Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • access_denied

    senior tag

    válasz Multibit #51301 üzenetére

    Hiszek neked, a kommentemet az eddigi véleményekre (Sigma chipek) alapoztam.

    #51302 blakey

    "Tudásban mindenképp a Dune felett állnak."

    A Dune (pl. Solo 4k) egyetlen baja (számomra) az 1.4-es HDMI.

    Nem tudom, hogy mire gondolsz tudásbeli különbségre?

    Az tény, hogy a Dune támogatottsága meg sem közelíti a Mede8er-ét. A Mede8er szoftveres támogatottsága szerintem 5-ös, most a hardveren kellene fejleszteniük, mert lemaradtak.

    #51303 Joshi

    Visszakeveredtünk az Android / Kodi vonalra. Youtube-on mindenhol csak Kodis lejátszást látni, saját lejátszójáról nem találtam semmit :(.

    #51304 junkpod

    Lehet nem korszerűnek nevezni, de abszolút hatékony és sallangmentes. Kategorizálva a filmek, egy gombos full infós preview, egy gombos lejátszás. Nem tudom miért fapados, amikor egy filmezéshez egyszerűen nem kell több.

    DOS 3.3-tól képben vagyok, hidd el, hogy a mostani op rendszerek funkcióinak töredékét nem használjuk ki, mert felesleges. Jó is volt a példád.

    #51305 Patice

    NFS. PC-n próbálgattam a Kodit, 20-30 mappát kellene beolvasnia első szinten (második szinten kb. 2000 almappáról beszélünk), de lehet nem így működik. Mede8er bekapcsol, Favorites, Filmek és ott a mappastruktúra a mappából kiolvasott about.jpg-vel megjelenítve. A bekapcsolástól számított kb. 20mp-en belül.

Új hozzászólás Aktív témák