Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz csiki52 #179 üzenetére

    Jó helpdesk lenne belőlem, csak ülnék egy szép hosszú ágon és hintáznék fel le :DDD
    Azért majd nyugtával dicsérjük a napot, a portot azért ellenőrizd majd le holnap, mikor ráérsz, hogy tuti-e.

    Intruder2k5: Beindultunk, de igen kevesen vagyunk még, ok?! mindenki aki vett ilyen routert elégedett a gyári szolgáltatásokkal, nem mászik bele mert nem ért hozzá. Már régi darabnak számít hiszen, ki is jött az utód ac56u, valami irgalmatlan az a router. Arra még nincsen padawan firmware ,de ha a kezei közé kaparint egyet nem hiszem, hogy sokáig kell várni, hogy legyen rá. Merlin már van, de ő nem módosít ennyire a gyárin csak stabilitás téren(nincs transmission benne, jó csomagból entware alatt tuti lehet arra is feltenni) Broadcom chipsetes, szóval a csillagos ég csak a határ. Egy baja van még drága, ennyiért inkább ac66u, vagy n66u sokkal jobb vétel. Az ac-s adapterek is drágák még, 1 év múlva jó lesz majd veszünk akkor.
    Leszünk itt még, bízom benne, bár a padawan project már elég rendesen kiforrott, így aki egy kicsit is konyít a dolgok beállításához, egyszerűen beállíthatja, telepítheti ha akarja.

    Kobor: Na ezt kerestem, tudtam, hogy valami van fix ipre, még jó hogy ketten vagyunk, kell a segítség, nem vagyok én sem mindenható :DDD ;)
    De előbb a sorstársnak javasoltam erősen, hogy nyomuljon ext4-re, mert csak szenvedés van az ntfs-el, egyelőre.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák