Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • denton85

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ma érkezett meg Trémobiltól a telefon.

    Kezdetben kicsit csalódott voltam, hogy nem járt hozzá vezeték nélküli töltő,de túlléptem rajta, rendeltem egy egyszerű cuccot iponból.

    Volt egy jó adag szívás az elején a beállításokkal. Sajnos látszik, hogy az Asus annyira még nem felhasználóbarát mint a samsung, apple vagy a htc.

    Belepakoltam a sim-et, kioldottam pin-.el, erre beakadt az egész és semmit nem tudtam csinálni. Kiderült,hogy sim nélkül kell elindítani, akkor végig tudok menni a setup-on, minden beállításon, és ha kész, akkor mehet bele a sim is.

    Persze volt sok szívás ott is, mert a play meg minden alap progi, pl kalendárium megfagyott szinkronizálás esetén. Végül a cache meg egyéb adatok törlésével ezen is túlléptem sikeresen. Most már talán oké a telefon.

    Bár az aksi beállításoknál is sikerült úgy kifagynia, hogy folyamat behalt valami asus service és csak az újraindítás segített rajta. Nagyon remélem, hogy nem választottam félre. HTC one X-ről váltottam, ott azért ritkábbak voltak a szoftveres problémák.

    Ami komoly gond még nekem, az a tok. Van erre ötlete valakinek?
    Lehet venni hozzá ezer féle tokot ebay-ról, én azt preferálom ami körbevédi a telefont, illetve a kijelzőt egy flip-el.

    Sajnos az a problémám, hogy elnézve ezeket a tokokat, kizártnak tartom, hogy azokkal együtt beleférjen a tabletbe, pedig ez az egyik lényege a telefonnak, hogy egy mozdulattal tabletté alakítom,

    Van gyári flip hátlap hozzá. (ebayen 10e Ft, kicsit brutális), azzal menne, persze a hátlap akkor is ugyanolyan sérülékeny karcolodó cucc lenne. (mondjuk olcsóbban jobban hajlanék arra is)

    Valakinek van erre ötlete? Milyen tokot vettetek a telóra ami nem akadályozza a tabletes használatot?

Új hozzászólás Aktív témák