Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Showhai

    tag

    válasz NTonee #18119 üzenetére

    Vazze az milyen hogy felteszel egy drivert, és leesik azt asztalról a HDD ez cruel :D Sry az off-ért de ezt képtelen lettem volna kihagyni

    Igen, nekem egy másik WIN8-as nemASUS laposnál volt, hogy a BT meglehtősen kimérten kezelte a kapcsolatokat: felismerte a WIN7, hogy van BT, de semmivel nem párosodott párosult...

    Windows 8 téma: megszokhattuk már, hogy egy kiadott új Windows nem fog csak minimum másfél év alatt bejáratódni. Ez nem is annyira a Microsoft töketlenkedése, de kell egy kis idő míg lekezeli azt a 4567848645 fajta hardvert, és nem egyszerű az egyeztetés a hardvergyártókkal a specifikációk kiadása terén+még a drivereket is meg kell írni, tesztelni kell. Ez idő, nem is kevés.

    Jééé megint ugyanazt mondtam mint az előző tagok...de legalább +1, csak hosszabban kifejtve.

    Szerk: OFFhalom

    [ Szerkesztve ]

    Duoble Chekc Everytihng

  • #22237440

    törölt tag

    válasz NTonee #18119 üzenetére

    Nincs miért gyaluljam és/vagy újratelepítsem, mert 1-2 napja lett újratelepítve a Win 7 és amint Doky586-nak is leírtam már, gyártói oldalról telepedtek az eszközmeghajtók. Nem arra utalok, hogy lassú a Win 8 vagy éppen 8.1 hanem vannak hibáik. :K Értsd, éppen az eszközmeghajtó területén, mert Win 7 előtt Win 8 volt nekem is, mert a gyártó oldalán az én típusú gépemre a Win 8-at vagy 8.1-et, mert csak arra kínáltak eszközmeghajtókat de nem mindent ami kell. Ebből kifolyólag az Intel videó és az NVidia összevesztek. Premiere állandóan beszólt, Photoshop 1GB körüli fájl kezelése közben lefagyasztotta a gépet, hisztizett, hogy kapcsoljam ki a GPU-t, ha kikapcsoltam, akkor döntsem el hogy az Intel-t vagy az NVidia-t használom a Premierben. Lásd alább a gépem típusát és teljesítményét. Amiót Win 7 fut azóta nem ismerem ezeket a problémákat sem. Szóval who knows mi volt igazán a probléma, de nagy problémák voltak! A gépem pedig nem gyerekjáték. :N A fejlesztést úgy értsd, hogy míg a 8-as előtagot látod addig a 8-on dolgoznak. Persze hogy kiadták a 8.1-et és ., de majd jön 8.n ami valamiért jobb lesz és valamiért rosszabb, amit felhasználója vállogat. Igen, a 8.1 esetében egy kész verzió van kiadva, helyesen mondtad. Majd a 8-as előtaggal lesz egy újabb kész verzió kiadva, majd így tovább addig míg majd jön egy stabil verzió. Nem akarok Linux-ra térni itt, mert az off, csak egy néhány szavas említés. Az Ubuntu esetében is így van ez, vannak fejlesztési verziók és vannak stabil(stable) verziók. Csak annyi, hogy az Ubuntu esetében az op. rendszerért nem kérnek pénzt. Utolsó gondolatodat, csak annyival egészítek ki, hogy bizonyos drivereket nem kell minden verziójú platformra külön legyártsanak ezért van az, hogy bizonyos Win 7 eszközmeghajtók jók Win 8 platformra is.

Új hozzászólás Aktív témák