Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior

    senior tag

    válasz beer1 #30716 üzenetére

    Szia.

    Pár napja használom szóval sok infóm nincs ami van leírom.

    Iszonyat jó a minősége de úgy mindennek. Hűtése is jó sehol nem tapasztaltam droppot igaz azért a régi lenovo Y520-nál hangosabb de vannak erre profilok így ha jászom akkor azt használom. Ha meg nem játszom akkor mehet a silent mód. A kijelző is meglepetés volt mert színben is jó a 144hz meg über. Gyorsan szét kaptam ami nagyon egyszerű volt és a 512GB mellé bele vágtam még plus 512GB SSD-t és nem panaszkodom. RGB valami eszméletlen. játékok fullon 60fps szinte mindenhol meg van. Nekem a régi lenovo GTX 1050TI volt ez most olyan 20-30% erősebbnek érződik. minden jobbat fut sokkal persze az sem elhanyagolható hogy itt az új I7-es proci ami sokkal erősebb a 7700HQ-nál.

    Én nem bántam meg most az füles és egér és pad akció miatt amúgy is megéri de alap szinten maga a gép összerakása és az rejtett dolgok pl. a Range Boost-os Wifi brutális. iszonyú erős a jel és gyors. meglepően könnyű a gép.

    Bátran ajánlom. Amiben gondolkodtam az a Acer volt és a Lenovo. Valahogy most az Asus megvett kilóra. Pedig a többi is megnéztem az Euronincs-ban.

    Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Új hozzászólás Aktív témák