Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Jazz #11158 üzenetére

    Ahogy nézem a tiéd is vaskos darab és 4.8kg :DD
    Enyém csak 4.4kg és sajnos az aksi nem kivehető.
    Eddig 1x vittem magammal buszon és a ROG XRANGER Backpack nagyon hasznos volt, simán bele raktam (sok plusszal egyetembe)

    Ilyen védő csomagolást (fehér) amibe gyárilag van (dobozába) azt honnan lehet szerezni? Enyém sajnos megrepedt kicsit és jó lenne helyette egy új. :)

    Bill. meg Subwoofer cucc nekem is bejön a notin, meg a sok hasznos csati és a tetszetős kinézet meg magyar bill + világítások, 4x16GB RAM hely, 2xNVMe SSD slot + 3.-ik 2.5" meghajtó hely stb... Ja és a 120Hz-s G-Sync kijelző is csodás! Ami elsőre kicsit furcsa volt, az a zárt hűtési rendszer (bár van benne jó is, mert nem kell tisztítani, azt megoldja magának)
    Az ODD az nekem is jól jön néha, rendszert azt már csak USB-n tolok fel. (ha kell) ;)

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák