Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalaboy

    őstag

    válasz Thunder78 #24 üzenetére

    Nekem az A8R32 elott nehany honapig AT8-at (lasd AT8 topik) nyuztam, de a memoriaproblemak miatt megvaltam tole. A sima A8R-MVP meg a szekreny tetejen fekszik. Igazabol az ATI 200-as csipszete a piacon megbukott. Veluk az ember ha egy komplett gep osszerakasaba kezd alaposan szetkell nezni a forumokban, hogy milyen alkatreszekkel mukodnek stabilan egyutt. A masik gond a 200-as mobok alaphibaja, a PCI-E szlotok rossz elhelyezkedese. Max. 1 PCI szlot marad szabadon a videokartya behelyezese utann. Az AT8 meg megmaradt volna, ha stabilan futott volna az UCCC-s ramommal, de nem. Ellenben az uj Abit AT832X kituno alaplap! Az Asus A8R masik gyenge pontja az alacsony fesz, amit a procinak adhatsz. Ha tuningolni is szeretnel ellehet felejteni a lapot. Az ATI 3200-as csipszete sokkal jobb lett, mint stabilitasban, mint tudasban. Stabilitasi, kompatibilitasi problemam nem volt meg ezzel a lappal, igaz ez a mobo magasabb kategoriat kepvisel arban is! Ha megbizhato, stabil lapot szeretnel ezt a lapot tudom ajanlani, ha tuningolni, akkor a DFI UT CFX3200-DR alaplapot. A kulfoldi forumokban sok infot talalsz mindharom moborol.

Új hozzászólás Aktív témák