Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    Na, végre mentem egy pár kört(tényleg csak annyit) ringen a Ferrarival. Setup nélkül szerintem nem olyan rossz. Mondjuk 1:47-et sikerült mennem így, az meg elég kevés eddig, de egyelőre tetszik a Ferrari. Mennyit tudok belőle kihozni, azt még nem tudom.

    Viszont ez a jelenlegi verziója a játéknak eddig a legrosszabb szerintem. Special event/hotlap részen szoktam menni. Eddig gond nélkül vissza lehetett menni setupolni, majd újra körözni, ezt most nem tudom összehozni. Hova lett az a menüpont? Ha a "PIT"-re megyek csak vissza tesz a boxbejárathoz, ahonnan indulok, ha kihajtok, csak kiáll kereket cserélni. "Restart"-ra kell menni, hogy újra tudjak setupolni. Ez így elég gáz..

    Aztán, ugyan itt belefutottam abba, hogy végig kint marad a képernyőn a "green light" felirat.. Mehh..

    Szintén itt egyszer csak eltűnt a leaderboard meg minden a képernyőről, csak a saját időm és az aktuális kör hozzá viszonyított előny/elmaradás különbsége látszott, mindemellett lazán keresztülvágva a komplett sikánt sem vette el a köröm. Utána még dierkt vágtam máshol is, de az sem zavarta. Elvileg a kör végén aztán nem számolta mégsem el, de ezek alapján azért megkérdőjelezem a jelenlegi leaderboard hitelességét. :U

    Nekem ez a kiadás most elég bugosnak tűnik.

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák