Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neilszab

    őstag

    válasz m0h0senator #699 üzenetére

    Én próbáltam, baromi könnyű benne rosszul lenni, de ez egyrészt hozzászokás kérdése, másrészt a irányítás/mozgás/érzékelés teljes felborulása miatt van. (mondjuk ez alkati kérdés is, van akit egyből taccsra vág, meg olyan is aki elsőre bírja órákig... :) )

    Viszont jó hír, hogy pont az irányítás és a kezelőszervek autentikussága miatt az Oculus Rift pont hogy a szimulátorokban tudja nyújtani a teljes immerziót (belemerülést) és a "legotthonosabb" érzést... amikor először beültem és csak az autóban nézelődtem (és matattam a levegőben a kezelőszervek után :DDD ) már akkor úgy éreztem hazaértem, olyan teljesen természetes hatású volt minden. A teljesen életszerű 3D mellett rettentő jó a távolság/mélység érzékelés is (Eau Rouge, ajajj :) ), és centire pontosan oda lehet tenni valahova az autót, olyasmi részletesség növekedés, mint mikor Logitech Ex-ről vált az ember G25-re, és hirtelen kétszer olyan széles lesz a pálya..

    Amitől viszont kicsit félek, hogy a nem fix nézőpont miatt a megcsúszások érzékelése majd nehezebbé válik, de ez majd kiderül, mozgó üléssel kombinálva viszont mindenesetre ezzel nincs gond, úgy brutális az élmény!

    [ Szerkesztve ]

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák