Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz newwave0507 #5013 üzenetére

    Cink Elek ismerem tök frankó srác és profi munkát végez,de a kérdés,hogy le is tesztelte-e nála a procit a foglalattal alaplapodon (ami volt-e nála valamilyen is) ? Mert arról már nem tehet és nem tud mit kezdeni hiába is szépen és jól forraszt vagy szépen vissza hajlítja a lábakat,utána már nem tud mit kezdeni ha időközben használat alatt nálad az az idő alatt elromlik a lapodban valamely alkatrész vagy megsérül a nyákon az áramköri pályák.

    Nekem is volt nála egy javítás ami egy 1155 Asus Maximum V lapban volt elhajlások a proci foglaltban. Nekem szerencsém volt,hogy még összerakás előtt áram alá nem helyezve észrevetettem. Így feszültség nem került a lapra.
    Gyönyörűen vissza hajlította azokat és onnantól mintha semmi baja nem lenne az Asus lapnak és pöpecen mint a gyári sérülésmentes alaplap, hibátlanul ment. Ami napig megy hibátlanul a srácnak aki megvette tőlem. Akár a gariba is beadhattam volna mert nem is vették volna a szervizesek,hogy 1x elhajlott a 3db tüske a foglalatban.

Új hozzászólás Aktív témák