Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz kislaszlo83 #6932 üzenetére

    Nekem is jogtiszta a win10 mind a PC-men mind a laptopomon. És úgy jogtiszta, hogy kifizettem a licencet, és nem úgy hogy félreértem mit jelent a win10-et minden win8as tulajnak...

    Azt nem tudom mennyire van átjárhatóság a 32bites license és 64es között. De továbbra is azt tudom mondani, hogy nem kellett volna 32bitest venni. A CPU tuti, hogy 64bites. Kíváncsi vagyok tényleg, hogy mi zajlódhat le annak a fejében, aki áll a boltban (mindegyhogy webshop vagy fizikai) és nézi, hogy melyiket vegyem?
    Vagyis ami érdekel, hogy milyen észérvekkel beszéli le magát bárki, hogy ne a 64 bitest vegye meg?

    -Van egy gépem tegyük fel, irodai munkára használom, néha egy kis játék rajta. 2 giga ram, meg egy fél gigás vga... És akkor azt mondom, hogy a 64bites is tökéletesen jó a gépre, de inkább a 32 biteset veszem, ami ugyanannyiba kerül, mert éppen az úgy jó?
    Az a gondolat, hogy esetleg bővíteni akarja a gépét az illető meg sem fordul a fejében?

    Vagy az az igazság, hogy az emberek többsége úgy dobál ki az ablakon pénzt, hogy fogalma sincs róla, hogy mi az, hogy 32 bit vagy hogy 64 bit. Csak azt nézik, hogy legyen ungarische nyelv...?

Új hozzászólás Aktív témák