Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ladybug

    őstag

    válasz SLYM #86 üzenetére

    No, szerintem ezt hagyjuk is abba, mert ugye csak merő feltételezés az egész. Egyébként egyes szám első személyben írtad a hszed, így meg voltam róla győződve, hogy magadról beszélsz.

    Amúgy nem neked akartam támadni, csak nem szeretem ezt az áskálódást, ami sokszor folyik. Mert neki lehetett, nekem miért nem? hozzáállás. A modok döntenek, azért vannak, hogy vmelyest irányítsák ezt a fórumot, ami már meglehetősen nagy létszámmal működik. Ha vmiért rosszul döntenek, vagy másképp a megszokottnál, akkor azonnal megy az ujjal mutogatás, beírogatás. Sokszor úgy érzem, hogy az irigység és a rosszindulat beszél néhány emberből (És itt most nem Rád célzok. Kérlek ne vedd magadra.)
    Van egy ranglista az egyéni avatar negszerzéséhez, és ezt mindenkinek ki kell járnia. Olyan, mint az iskola. Ha vki mégis vmilyen okból előbb kapja meg az avatarját, annak biztos oka van. Miért kell irigyelni tőle? Örüljünk neki, és ennyi. És legyünk hasznos tagjai a fórumnak, hogy mi is elérhessük azt, hogy új avatart kapjunk.
    További jó fórumozást. :)

    Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Új hozzászólás Aktív témák