Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zajacza

    csendes tag

    válasz nagyt0m #547 üzenetére

    Szívesen megtanulnám, csak nekiállni nehéz, per pill. azt sem tudom hol kezdjem (na jó elkezdtem a google-el, csak messzire nem jutottam :) )
    Jó lenne ha ilyesmit tanítanának egyetemen és nem azzal menne el pár év, hogy nyakig technokolosan kartonnal modelleznek és vonalzó+ceruzával/csőtollal rajzoltatnak, ahol a keret helye néha fontosabb magánál a rajznál... de hát sajnos a világ nem tökéletes, én meg ne panaszkodjak, mert ezért jöttem át építőmérnökire :)

    C4D-vel kapcsolatban én írtam hülyeséget, nem tudom miért :)

    Igazság szerint nem akarok semmi komolyat, ami megérné a szenvedést, csak egy saját vázát, benne azzal az undorító száraz kóróval, ami a modern (minimalista???) stílusban nagyon közkedvelt ( és mellékesen 3D-ben marha jól néz ki, csak a valóságban gagyi).
    Egy ilyen modellt csináltam már POV-Ray-el, és 3DSM-ben sem esne nehezemre, de ha problémás a beimportálása és az utólagos méretezése/igazítása AC-ben, akkor végülis mind1...

    Ez a GDL meg annyira kínai nekem, hogy eltart egy ideig, míg megtanulom, de ezek szerint ez lesz a járható út.

Új hozzászólás Aktív témák