Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz copass #485 üzenetére

    azért artlantis sem olyan szuperjó ha változtatsz... tárgyak megmaradnak, de shadereket összeokádja.. legalábbis nekem nem sikerült megoldanom 100%-osan régóta.
    És tele van hibákkal, bődületes baromságokkal:
    -5x5 pixeles színválasztó panel amivel lehetetlen átszínezni normálisan egy shadert.
    -Helidon sky színeinek megváltoztatása (alsó fekete rész elfedéséhez ugye mindenféle plane objecteket kell bedobálni)
    -Shaderek nem maradnak meg ha frissíted a tervet.
    -Egy csomó dolog csúszkával állítható, ami ugye véges. Ha rádobok egy fűtextúrát egy 2km-es plane-re szétnyújtja még legkisebbre állíva is.
    -Nincs benne terep készítéséhez semmi. Konkrétan egy olyan kellene mint a lumion-ban vagy a Sims játékban (kb ugyan az a kettő) Terep készítése a látványterv készítésének fázisában lenne logikus, ehelyett az AC béna terepjét textúrázgatjuk, kb minden program továbblépett már.
    és még lehet sorolni..
    Régóta várok bármire amivel ki lehetne váltani, nagyon nem szeretem, de sajnos rá vagyok kényszerülve mint mások :U

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák