Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz hdman #11643 üzenetére

    Kedves apuka! :D
    4,5 éves rosszcsont nagyfiam imádja a "nagykerekű" autókat!
    Megígértem neki, ha jól viselkedik, karácsonyra írunk a jézuskának,hogy hozzon neki egy ilyen verdát =(kékben, mert az a kedvenc színe)

    A 722 Ft-os Expedited Shipping Service-el itt volt a "jézuska" 10 nap alatt tréfa nélkül! bár arra is kötöttem biztosítást, ha tréfával érkezne, visszautalják)

    Én "hivatásszerűen" drónozok, de az Rc verdákhoz nem értek,,,ezért utána kérdeztem az adott topicban, de mint minden hobbys topicban itt is azt tapasztaltam, erős túlzással, hogy "minden ami játék kategória egy raklap sz@r, és úgyis szét fog hullani! És különben is noname kínai" :DDD

    ÉN ennek ellenére megvettem, mert minden teszt összességében jókat írt róla, elég sok fém alkatrész van benne(kutyacsontok, fogaskerekek, difi) a vezérlőjére is rá lehet később "komolyabb" szervót akasztani, és ahogy a youtube videókat nézem,azért elég strapabírónak tűnik, valamint későbbi tuning alapnak is megfelelő lehet!
    Ezen felül minden alkatrészt kapni hozzá ugyanott "fillérekért"!
    Persze ettől még igaz hogy játék kategória,,,de hát könyörgöm egy 4,5 éves gyerek ajándékáról beszélünk!
    minden esetre a 10 rongyos, "áruházas" tényleg magától széthullós rc gépektől(mert volt már olyan is a családban) fényévekkel jobb minőségben és tudásban,,,,
    érkezése,valamint a gyerek elalvása után feltöltöttem, "belőttem", kipróbáltam a nappaliban,,,összeszedtem az államat a földről, felmostam a kicsöppenő nyálamat, :DDD :B és elcsomagoltam...
    Várjuk a karácsonyt :))

    Hosszútávú gyakorlati tapasztalatom nincs vele, viszont azt hiszem elég jól körbejártam a témát, és irgalmatlan mennyiségű videót megnéztem ahhoz, hogy ajánljam a gépet!

    Üdv
    T

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák