Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csiga85

    csendes tag

    válasz tildy #7247 üzenetére

    5 nap a hivatalos, én 7-et voltam bent valami csecsemőfertőzés antibiotikumos kúra miatt. Tejem nem volt bent és itthon se... 7,5 óra után felállítottak, felkiáltottam egy hatalmasat a fájdalomtól, majd rengeteg káromkodás közepette vonszorogtam és kísértek pisilni, megvárták míg leülök a wc-re és megnyitották a csapot...addig kellett ott ülnöm, míg nem sikerült az első pisi... 24 óra után szedték ki a hasból a drént, a pisi katétert a felálláskor... Fájdalomcsillapítót az első 3 napban nem kaptam, mert nem jutott... varratszedésem úgy volt, hogy hétfőn délután császároztak, majd péntek délelőtt szedte ki az orvosom... nagyon féltem tőle, de egyáltalán nem éreztem semmit, mert minden más jobban fájt... ha kiszedik a varratot és már hazamehetsz és megfogadsz egy jó tanácsot, akkor még 1 hétig vékonyan kend be gentamicines krémmel este pedig contratubexel és így megúszhatod a felületi gyulladást és könnyebben hámosodik...napközben tízórainál, ebédnél, vacsoránál meg majd törölgesd át egy kis hiper mangános vizes textilpelussal, hogy gyorsabban gyógyuljon...

    "Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

Új hozzászólás Aktív témák