Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • appag

    csendes tag

    Sziasztok! Következő kérdésem van: hozzám került egy bontatlan csomagolású Macbook Air 13, 2015ös, A1466. Ahogy sejtettem, az akkumulátora kuka, gondolom az 5 évnyi dobozban dekkolás betett neki. Ahogy kibontottam, rádugtam a töltőjére, pár másodperc múlva magától bekapcsolt és elindult a telepítés. Ez le is futott, szépen megy a gép, az akkut viszont nem tölti és ha leveszem a töltőről, ki is kapcsol rögtön, mivel 0%-ot mutat az akksi. A problémám nem is ez, ezt egy akksi cserével gondolom orvosolni lehet, viszont... Van egy furcsa dolga a gépnek: használat után kikapcsolom, töltőről leveszem, következő használatnál mikor rádugom a töltőre, a gép automatikusan, magától bekapcsol. Ez lehet amiatt, mert kuka benne az akksi, vagy esetleg más hiba állhat a háttérben? SMC és PRAM resetet már toltam neki, de semmi változás és rákerestem angol / német nyelvű fórumokon, más is találkozott ilyen jelenséggel, de megoldást sehol sem láttam... Köszi előre is, ha bárkinek van bármi tippje. Üdv, Zoli

Új hozzászólás Aktív témák