Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    Sziasztok!

    Sajnos tegnap elkövettem azt a hibát, hogy frissítettem Catalinára az Airemen (early 2015).

    Eddig (pár órai használat) az alábbi hibák jöttek elő:
    - a beállított asztal elfelejtése (beállítom, hogy melyik íróasztalon fusson az adott program, böngésző 1-es, mail 2-es, fotók 3-as stb) és magától összekavarja. A futó programon jobb gomb, be van állítva hogy kizárólag az adott íróasztalon fusson, akkor is összekeveredik
    - az egyes filetípusokhoz tartozó programok hozzárendelése hektikus, excel file-ok pl. fehér ikonként jelennek meg, és rájuk kattintva kiírja, hogy ezek nem biztos, hogy excel fileok
    - a gép üresjáratban lefagyott (a Fotók futott egyedül, dolgozta fel a fotókönyvtárban lévő közel 50e fotót - nem tudom miért, de érezhetően melegszik is a gép azóta is), egyszer csak azt láttam, hogy a kinyitva hagyott gép, aminek az energiatakarékosság lekapcsolta a kijelzőjét, nem éled fel gombnyomásra, mint kiderült fagyott, kikapcsolt, következő bekapcsolásnál írta, hogy probléma volt és leállt
    - a bluetooth egér, ha egy ideig nem nyúlok hozzá, csak hosszabb lag után csatlakozik újra (több mint 1 másodperc), addig én keresem az egérmutatót a kijelzőn, persze nem mozdul.

    Leginkább az első probléma zavar, az íróasztalok random átrendeződése (azaz inkább az ablakok vándorlása közöttük). Erre nincs valami megoldás? A többi problémával megpróbálok együtt élni, tudomásul veszem hogy ez ilyen, de a programok költözgetése állatira zavar.

    Szerk.: a vicc az, hogy mire megírtam a fenti hozzászólást, átváltottam a Fotókra, hogy megnézzem hol tart a képek átnézésével, erre a kb 6 alkalommal beállított 3. íróasztal helyett büszkén megjelenik a 2-esen. Már nem is csodálkozok.
    Állítólag a win10 egész jó lett újabban, nem tudom nem-e kellene visszaváltanom így 13 év után. :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák