Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz bmwk1200s #52408 üzenetére

    Nincs baj a linux-al csak a helyen kell kezelni. Ott nem teszik eled keszen az egeszet, hanem a legtobb esetben magadnak kell megcsinalnod. Szerintem ez az ami miatt sokan szidjak, foleg ha windows-rol jonnek. Mindennapi altalanos feladatra szerintem siman tudja hozni azt a szintet mint a mac, csak ahogy irtam, itt neked kell kialakitanod a sajat elkepzelesed. Mostanaban gondolkoztam el rajta, hogy ujra ossze kene dobni egy desktop rendszert, kivancsi vagyok hova jutottak az elmult 7 evben. Kene hozza vennem egy par gigas ssd-t. Elotte aktivan hasznaltam desktop-on is, nagyon szerettem a kde3-at, az egy igazan kifinomult rendszer volt a vegere. Nalam olyan 2003 korul jott el a vegleges valtas, elotte ha jol remlik a windows 2000 volt az utolso microsoft rendszer amit hasznaltam, az XP-t mar nem hasznaltam elsodleges rendszerkent. 2004-ben pedig jott a os x. Arrol nem is beszelve, hogy mennyire jol lehetett hasznalni egymas mellett ezt a 2 rendszert. Azota csak jatekra hasznalok windows-t. Aztan valamikor 2011 korul kezdtem el hacklit hasznalni aktivan, amikor megdoglott az akkori gepem. A linux-ban nekem azt tetszett, hogy nem volt semmi megkotes, arrol nem beszelve, hogy gyonyoru desktop-okat lehetett letrehozni, ami ele elmeny volt leulni minden nap.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák