Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz hege01 #3922 üzenetére

    Ne az legyen már egy routernél a lényeg, hogy néz ki... uramteremtőm. Értem én, hogy ez egy mac topic, nálam is csak általam szépnek tartott dolgok vannak a lakásban,de speciel a routernek, egyáltalán és sehogy nincsen helye a térben. Egyik sem egy disz, főleg nem az UTP-vel, és a táppal ami kiáll belőle. Szekrényben a helye. Ott van nekem is. Ennyi-annyi.

    Ellene azért vagyok amiért a többi mellett. Tapasztalat okán. És ahogy elnézem a te eseted sem az ellenkezőjét támasztja éppen alá ;] Egyébiránt a gyári firmware-ek jórésze az égvilágon semmire nem való. Erre van a DDWRT, meg a többi, ahogy te is mondod.

    Transmission témához: Nekem eddig egy gépen sem sikerült hosszabb időre (rövidebbre érthetetlen, misztikus okoknál fogva igen) stabillá tennem a Transmissiont. Egyelőre az rtorrent mellett döntöttem. Kedvelem a terminalos appokat, de tudom, hogy ezzel kevesen vannak igy. Csak megemlitettem.

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák