Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ielektros

    aktív tag

    válasz MajaG #21750 üzenetére

    Szerintem magyarorszagon kell a vasarlast igazolo bizonylat hozza. Nem tudom ezzel meg nem jatszottam. Itt nemetben tudom, hogy az elado is regeli a gepet eladaskor (csak nem ugy ahogy te). Es onnantol el a gari. De lehet ez is valtozik cegenkent. Gozom sincs mi a fama erre de ha egy ev utan regisztralod es elviszed gariztatni amikor reg szerint meg csak 3 napos a gep akkor azt nem fogjak elhinni :) Apple hiresen profi abban, hogy hogyan lehet elallni a garanciatol.

    Abban biztos lehetsz, hogy pont az Apple nem ad a kezedbe egy olyan lehetoseget, hogy onnantol el a garancia amikortol regisztralja a vasarlo. Elkepzelhetetlen. Mi van akkor ha valaki soha nem regisztralja? Amugy komolyan nem tudom, hogy mi a hivatalos allaspont ezzel kapcsolatban. Mi "csak" szervizelunk es nem kereskedunk a gepekkel. Ha behoznak egyet akkor en darabokra boritom :Y a gari nekem 8. De eddig meg a gari idoben szetszedett gepeket soha nem dobtak vissza kesobbi hivatalos javitas eseten. Van, hogy nem lehet valamit gariban javitani...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák