Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    Sziasztok!
    Usb-s dokkolóval (külső tápos Delock) próbálok HDD-ről adatokat kinyerni, viszont egy "kis" fennakadásba kerültem (2 db usb-c, egyiken rajta a táp, másikon a Delock egy Orico usb átalakítóval). Nem olvasta be az egyik HDD-t (windows környezetből való) leteszteltem, 2 másikkal, azokat simán olvasta, ugyanazon környezetből valóak (egyik üres volt, csak formázva). Ezen fellendülve, mondom szuper rossz a vinyó, de átvittem egy ismerőshöz, ahol van még win-es gép, ott ment a HDD amit nem ismert fel.
    Oké, ne fussak lukra, a beolvasott üres HDD-re átmásoltattam a fentlevő adatokat (kizárólag képek vannak rajta).
    Lendülettel, haza, mondom rajta van azon a HDD-n amit beolvasott, direkt nem is formáztuk meg, nehogy valami ilyen gond legyen, de sajnos most azt se olvassa be.
    Ami talán még tényező lehet, nagyon sok fájl van rajta, olyan 4-500 ezer, kisebb, nagyobb méretű képek.
    Valami tipp? Lemezkezelőbe nem látok semmit, csak a gyári SSD-t. Mit tudok tenni?
    Gondoltam, nagyon sok a fájl, próbál konvertálni, türelmesen vártam 15-20 percet hátha beolvassa, de semmi.
    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák