Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Pano #103947 üzenetére

    Koszi a valaszt. Mastol is hallottam mar, hogy 4k-hoz jobb lenne nagyobb. Azt nem ertem, hogy a 24-es iMac-nel ez hogy mukodik. Azt talan 4.5k-s vagy 5k-s. Ahhoz tervezett az Apple egy egyedileg skalazott UI profilt? A kis meret elonyos lenne nekem a magasabb PPI, a retina hatas eleresehez, ami sokat javit az olvashatosagon, de ha nem jo a UI skalazas es nincs lehetoseg finoman allitani globalisan, akkor tenyleg kell a nagyobb monitor.

    Az uj Mac OS-ben is maradt ugy a skalazas, hogy csak nativrol kisebbre allitja a felbontast, vagy van olyan lehetoseg mint a Windowsnal, hogy 100-200% kozott 25%-os lepesben allithatoak a UI elemek? Ha az utobbi elerheto, megfelelhet a 27 inches meret is. Sajnos az en 2012-es Air-em mar nem kapja meg az uj OS-eket 2-3 eve, igy nem tudom megnezni. Persze lehet hogy mar a retina macbookokkal bejott az uj skalazas, csak nalam az air firmware-je miatt nincs lehetoseg mashogy allitani a UI elemek meretet, mint allitani a nativ felbontason, ami ugy nem begyere.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák