Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Puni Puni Poemi:

    Na, megnéztem ezt az Excel Saga-hoz részben kapcsolódó szösszenetet. Jó ég! :Y

    Az Excel Saga-nak a nyomába se ér... De azért tetszett! :C Az előbbivel ellentétben ez már olyan szinten tömény agymenés a hetvenkilencezer-nyolcvanegyedikre emelve, hogy... ehj. Így már majdnem hogy élvezhetetlen!! Tehát egyet kell értenem a korábbi állítással, mi szerint ez tényleg "nem annyira vicces", de csak mert túlságosan is beteg. Voltak benne remek paródia elemek (pl. az egész kapásból kőkemény fanservice/shoujo-ai paródia), meg nagyon fájdalmas poénok is, de a legtöbben én is csak fogtam a fejem kínomban. A viccek többsége szerintem erőltetett, TÉNYLEG értelme nincs izé. Sebaj, fárasztó, agyrohasztó tömegpusztító fegyvernek tökéletes! ;]

    Nabeshin azért ismét ott van a toppon! Sajnáltam is, hogy alig pofátlankodta magát a képernyőre... GDW rulz! Az ő jelenetein legalább jókat lehetett röhögni. :DDD

    [6/10] - azért nem bántam meg, hogy megnéztem, jóféleség volt ez, csak kicsit (nagyon) sok.

    A Dokuro-chanhoz tudnám leginkább hasonlítani (hasonlóan otromba rajzstílussal, kevesebb vérrel, több /direkt értelmetlen/ ecchi-vel), annak se volt több értelme. :DDD Viszont azon jóval többet tudtam röhögni. Valamint, ha az Excel Saga-t mondjuk az első 3 rész alapján kellene megítélnem, még úgy is fényévekkel jobb (viccesebb) lenne ennél. :U Pedig az se piskóta agymenés terén...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák