Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Synthwave #7115 üzenetére

    Hu elolvastam a sztoridat, szerintem szedd ossze magad mert mast ugysem tudsz. Ez kb ugyanaz, mintha elesel az utcan, es te nem allsz fel tobbet, mert milyen szemetseg mar ez az elettol hogy ilyet tett. Ugyanaz. En is jartam mar ugy mint te (es nagyon sok mindenki meg), nem is egyszer, sajna ilyen az elet, hiaba tunik ugy, egy no nem mindig jelenti a teljes erzelmi es lelki biztonsagot. Ha bemesz a nougyes topikba ott siman olvashatod a szenvedeseimet, viszont azokon kivul volt mar nyolcezer nom es egyedul is tok jol vagyok. Pedig nem vagyok en se hudeszep gyerek. Szal ha magadtol nem legalabb mastol tanulj, nem egyedi az eseted, mindenki csalodott mar nagyokat.
    Ha megtalaltad azt akit elvesztettel, akkor majd meg talalhatsz meg masik olyat is. Tovabba van egy ilyen okossag: [link]

    Szoval lehet hogy ugy gondolod nem lesz meg egy ilyen no, de rosszul gondolod, mert VAN MAR, csak meg nem talaltad meg. Ideje elkezdeni keresni! :K

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák