Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova96

    őstag

    válasz Mister_X #23386 üzenetére

    El kell felejteni az előítéleteket, nálam is néha előjönnek, de főleg animéknél kéne elfelejteni...meg úgy egyébként is rossz emberi szokás.

    Egyébként én yurira csak mangába gondolkoztam, animébe még yuri-t nem is láttam, ha csak hentai nem számít. :DDD És VN.

    A kérdésre válaszolnék mit is fogok én nézni:
    Biztosan nézem: Nisekoi már mióta várom. :DDD +SHAFT ,Chuu s2 , Pupa hiába 5 perces lesz csak, Sakura Trick, Idolmaster movie, Blood Lad OVA, Date a Live OVA, SAO OVA, RU OVA

    A 4-5 kivételével a többi meg érdekel,de ami jó lesz stáb alapján: Hoozuki no Reitetsu, Inari ,Noragami
    Ami nem jelent semmit,de majd kiderül.

    És ma megnézem újra a listát és borító alapján még 1 felkerült a listára mint 1x megnézendő:
    Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga. hátha olyasmi amire számítok.(incest elejétől fogva) De, elég valószínű szokásos hárem+ semmi nagy dolog.

    Szerk:
    Lehet kérdeztem már, de ...biztosra megyek.
    Miért Tamako Market kapott s2-t és miért nem Hyouka??? Jobb is lett az eladása...jobb is volt, Tamako-ba semmi extra nem volt fanservice volt mindenhol....és kb. ennyi + kevés történet. Hyouka-hoz képest.
    Ha valaki tudja ne tartsa magába. :R

    Totheground
    Hidd el szívesen néznék animét, ha élne a gépem. :O Annyit tudok csinálni épp nővérem most kezdet el animézni és ajánlom neki a jó darabokat és néha nézem vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák