Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubee82

    őstag

    válasz instantwater #39919 üzenetére

    Az utobbi evtizedben szinte mindent hazipatika alapon oldottam meg. Eleg koran pofanb@szott az itteni egeszsegugy, en meg nem szeretem ha az idomet vesztegetik.

    Nyilvan nem szivmutet jellegu dolgokat oldottam meg, de sok olyat, amivel az emberek 99% rohanna GP-hez. Sokszor csak tipikus problem-solving process. Logikus gondolkodas, online kutatas, tanulas, informacio szures stb.

    A minap kertem arajanlatot nasal cautery-re privattol (orrban "leegetni" a hajszalereket, hogy ne verezzen a leenyhebb orrfujastol). Ha jol ertelmezem a holgy altal kozolteket, akkor ez kb. £500. A rohej, hogy ketszer kell jattolni, egyszer a korhaznak, egyszer a dokinak. Lol. Az konzultacios dijnal is felettebb szorakoztato a "will not exceed", meg "additional cost". A vege lehet akar £1000 is. Na menj mar...

    Amit altalaban hasznalnak, az ezust-nitrat, eBay-en kb 5-10 font egy palcika. Ami meg kellhet, az valami erzestelenito meg hamlaszto/gyogyito kenocs. Youtube-on van egy franko video, ahol vegignezheto a procedura.

    Szoval nem kizart, hogy ebbol is DIY lesz :U

Új hozzászólás Aktív témák