Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    válasz Snoop-y #27484 üzenetére

    Köszi :R Haladnak a dolgok, de közben erősen gondolkodom az LCI-n lévő délre néző 1 hálóson is, szerencsére nekem nincs bajom az épületek kinézetével, mint tildy-nek :B Az október 13-i move in date mondjuk végtelenül messzinek tűnik a szeptember 19-hez képest (Canary Wharfon lévő kecó). Még holnapig megálmodom, mi legyen a helyzet, utazásban hasonló idő a kettő.

    Egyébként én a büdzsémet kb. így raktam össze az itthoni szokásaim alapján, arra gondoltam, megosztom, hiszen több szem többet lát és nem én vagyok "otthon" :) Nem sok mindenre költök itthon sem a kávén, kaján meg autón kívül (ami Londonban nem lesz), eléggé minimalistán nyomom, nincs is nagyon igényem ennél lényegesen többre.

    Rent: 1777
    Utilities + council tax: 170
    Internet: 27 (Hyperoptic 150 MBit)
    Kávék: 90
    Ebédek: 320 (10 hétköznap, 12 hétvégén)
    Reggeli: 120 (otthon elkészítve)
    Vacsora: 120 (otthon elkészítve)
    Egyéb élelmiszer: 50
    Háztartás: 30
    (fogkrém, szájvíz, sampon, szappan, öblítő, mosópor, WC tisztító, WC gél, WC papír)
    Tube and Rail bérlet: 135

    Így maradna 777 font a 3616-os fizuból, amiből lejön ezek szerint még további min. 109 font (3% pension). A helyzet a fent linkelt LCI-s lakással annyiban változna, hogy ott a bérleti díj 109 fonttal olcsóbb és mivel jobb energia besorolású a ház, ezért talán a rezsi is pár fonttal karcsúbb. Tudom, hogy nagyon kontroll freak-nek tűnik ez az egész, én is itthoni szokásaimból próbálok kiindulni az ottani árakat figyelembe véve, ez tűnt a legjobb megközelítésnek. Éves bónusz alapja az éves fizum 10%-a, azaz 4160 font, ami ha jobban teljesítek, mint az átlag további 4-600 fonttal nőhet.

    Amúgy technikailag nem fog alám tartozni egyetlen ember sem, tehát nekem nem riportál majd senki, én szakmai vezető leszek, amolyan SPOC, SME és projekt menedzser, négy szinttel a CEO alatt, ha jól számolom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák