Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darkmore

    tag

    válasz Cseri0058 #7848 üzenetére

    Elején regisztrálsz egy email címmel, fontos csak online lehet játszani (belassított mobilnet is elég neki), lehet offline is gyakorolni, csak úgy nem kapsz se gold-ot, de crystalt, se XP-t, tehát felesleges.

    Regisztráció után választhatsz hőst és paklit (csaj tolvajt ajánlom, egyik legszemetebb lapdobató képeséggel rendelkezik), így kapsz egy hős lapot és egy paklit hozzá (kb. 32 lap van a pakliban, ha jól emlékszem)

    Pakli összerakása:
    - min 30 lap és egy hős lap, ha a térképen akarsz harcolni
    - min 40 lap és egy hős lap, ha PvP-ni akarsz
    - a hősök csak bizonyos lapokat tudnak használni például: human mage, csak mage és human lapokat
    - neutral lapokat természetesen bárki tud használni

    Harc a térképen:
    - érdemes olyan ellenfelet választani, ami a legtöbb aranyat tapasztalatot adja (szint lépés után kapsz kristályt)
    - találd meg, hogy melyik ellenfelet győzöd le a legkönnyebben a Te pakliddal és harcolj vele, így könnyen lépsz szintet

    Pénz:
    - lapokat darabonként aranyért tudsz venni, kezdő paklik sem gyengék, de érdemes kicsit fejleszteni rajtuk
    - kristályért lapcsomagokat tudunk venni (valamint virtuális kártya védőt, extra mentési helyet, feleslegesek...) én is így vettem vérfarkasos csomagot

    Harc más játékos ellen:
    - még nincsen benne tapasztalatom, majd írok róla, ha van rá igény, amit láttam, hogy lehet keresni ellenfelet és így haverok ellen is lehet játszani

    GAMEPLAY:
    - nagyon egyszerű:
    - minden kör elején húzunk egy lapot és ledobhatunk egy lapot ez lesz az erősforrás, amiből megidézhetünk segédeket, fegyvereket, képességeket stb., szerintem 2 játék után teljesen ki lehet ismerni

    Extra:
    - vannak event-ek is, ha jól látom most valami PVP megajackpot van :)
    - én kicsit hiányolok egy normális kampány (single player) játékot, de hátha lesz valami
    - honlapon ki lehet próbálni a játékot web-es felületen is, sőt itt még több tartalom van, ha jól látom, külön öröm lenne, ha itt is tudnék játszani a regisztrált felhasználó nevemmel, még nem próbáltam

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák