Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz w333 #38696 üzenetére

    Büszke is vagyok rá, ki is használom ;]
    nem a külsőtől fog jól működni :))
    Azt elismerem, nekem most már a Honor széria lesz a design kedvenc. És sikerült elintéznem azt is, hogy a H9-et gyakorlatilag bármikor kihozhatom... majd fél év múlva élek a lehetőséggel.
    U11 nem ronda. Tény jobban is meg lehetett volna oldani a hátlapot. ha nincs az a gyári tok, full karc lenne a hátlap. A tok az már most tiszta karc.

    #38695) Quqesz : nemtom, de mostanában zsémbesek a tagok :)
    én ártatlan vagyok .. ;] (ha akarom)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Lacy6

    senior tag

    válasz w333 #38696 üzenetére

    Tényleg megkapja szegény. :D A különcködőket szét kell szedni. Át kell állni a samsung oldalára, nincs mese ;]
    Szerintem mindegyik HTC-nek megvan a maga szépsége.
    Én az M szériától követem és tetszett az M7-M10 ig az összes. Az U11-el történt egy nagyobb Design váltás, de est se mondanám csúnyának. Nekem a sony telefonok amik abszolút nem tetszenek és rossz kézbe fogni.
    Dehát ezek szubjektív dolgok, kinek a pap kinek a papné.

    Jah rosszul írtam mert a One X volt az első HTC-m.
    Nagyon szerettem és iszonyat szép volt, jó volt ergonómiailag. Persze a tegra miatt melegedett és kevés volt az üzemidő. De a samsungokat már akkor is rendszer kétszer körbefutotta

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák