Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz vodrosjozsi #69092 üzenetére

    Látom hallottál az elektromos autókról, csak nem néztél utána még(én igen, mert gondolkoztam rajta, de a Honda lett, nem véletlen).
    [csökkenő eladások] és több helyen is lehozták.
    "mert már nagyon sok szervíz foglalkozik elekrtomos autókkal" ezt honnan veszed? Az Ampera dolog meg 1 éve lett megkérdezve és csak 1 márkaszervíz foglalkozik azóta is vele, az Opel Duna.
    Legtöbb elektromos autót Bécsbe viszik, mert itthon nincsen megfelelő márkaszervizes háttér(ja meg kellene fizetni a szervizeknek az oktatást...majd ha százával lesznek az utakon). Beviszed márkaszervízbe és csak hümmögnek, hogy hát jó, de ehhez ők nem értenek.
    Menj be egy vw márkaszervízbe és kérdezd meg, ha holnap veszel egy id3-at meg tudják javítani? Nem hiszem....
    5 évig nem kell szervízbe vinni...hagyjál már a hülyeségeddel, nincs ilyen autó a világon. Az ilyen új modelleknél sorra mennek vissza visszahívásos hibák miatt(vw is!), attól, hogy nincs benne benzines motor még 1000 meg 1 hibát generálhat(kopó alkatrészek min), álomvilágban élsz(még a Rollys is elromlik) .
    Nálunk volt/van Toyota Camry Hybrid, Kia Niro hybrid....
    Nissan Leaf...néztem, nem hibátlan és 120km a hatótáv a valóságban.
    De vicces, mintha lett volna Tesla-d és úgy nyilatkozol..... :U

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák