Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • molnardenes

    tag

    válasz s4tch #109621 üzenetére

    Ha mar tinydeal. Par aprosag mellett vettem toluk telefont es 3 akciokamerat is. Az egyiknek total szar volt az akksija. Irtam nekik, hogy ilyenkor mi van. Az elso valasz az volt, hogy vegyem fel videora, ami bizonyitja a problemat. Visszakerdeztem, hogy valoban egy 3,5 oras videot akarnak-e nezegetni (az akksi teljes feltoltesre 3 orat irt a user manual), illetve hogy a 3,5 oras anyag kb. 30 giganyi felvetelet hogyan tudom eljuttatni hozzajuk. Akkor azzal jottek, hogy vizsgaltassam be az akksit, es kerjek a javitasara arajanlatot. Mondom nekik, hogy Budapesten nincs igazan olyan repair shop, ahol ilyennel foglalkoznanak. Erre a valasz: vegyem fel videora a problemat. Mi van??? Na, mondom, ok ba+ megis talaltam egy repair shopot, 4300 huf-ert javitanak, az 13 dodo. Mi legyen, visszautalnak 13 dodot a paypalomra, es mehet a javitas? Ilyet szolnak, nem, hanem 10 dodonyi tinydeal kupont kapok, ami 100 dollar elkoltesevel tudok lehivni. Na, irtam, hogy mehettek a fenebe: en jarkaljak, es csesszem el az idomet, energiamat, az utikoltsegrol nem beszelve azert, mert szar akksival kulditek a kamerat? Es meg vasaroljak 100 dodoert valamit toletek, hogy jovairjatok a javitasi dijnak a 2/3-at? Na, nem. Viszlat, es koszi a halakat, ahelyett, hogy kuldtetek volna egy filleres akksit, vesztettetek egy jo vasarlot, gratulalok. (A slusszpoen, hogy rendeltem az ebayrol a kamerahoz akksit, es hat nem nagyon fert bele a kameraba. Kis utanaolvasassal kideritettem, hogy qrvara fake szarokat soztak ram eredeti sj4000-kent hirdetve.) Ennyit a tinydealrol.

Új hozzászólás Aktív témák