Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mobilizmo

    Topikgazda

    válasz Fred23 #144446 üzenetére

    Azért nevezem klónnak mert kísérteties a hasonlóság a kettő között. De semmiféle bizonyíték nincs arra, hogy tartani kellene tőle, sőt az hogy fent van a play-en tulajdonképpen jót jelent. Látom hogy nagy erőbedobással fejlesztik. Egyedül ez elgondolkodtató számomra: Fejlesztő cx.fileexplorer@gmail.com, lehet persze egy magányos harcos, a korábbi ES csapatból. Mint írtam az is számít, hogy ebben a kategóriában még mindig van ennél nagyobb tudású, ingyenes, teljesen reklám mentes app. De ha neled ez tetszik használd tovább és adj hírt róla, később bekerülhet az ajánlottak közé.

    Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

  • Fall-N

    veterán

    válasz Fred23 #144446 üzenetére

    Azért mert a Solid és a MiXplorer ezerszer jobb és többet tud. Ha azokkal kezdtél volna fájlkezelőt használni, akkor egy fapados vacaknak tartanád a CX-et. A MiX a kettő közül, ami tényleg mindent tud. XDA Labs-ról ingyenes, de én megvettem a Silver változatot. A Solid Explorer sem drága, két sör vagy Pepsi ára (ki mit preferál).

    darvinya: Le kell cserélni másra ami szar. Egyébként sem értem minek ragaszkodni olyan alkalmazásokhoz, aminél vannak ezerszer jobbak és Playen aktívan frissülnek ezek az alternatívák. ES meg sosem volt a legjobb, mindig volt más helyette. Főleg a gusztustalan reklámokkal teli csita változata nem ért semmit. Ideje is volt a Googlenek kiszórni.

    Ilyen a QuickPic is. Már rég vannak jobbak nála (Camera Roll, Simple Gallery, Monument, Pictures, Focus GO stb.). A QP akkor volt releváns, amikor még nem nagyon volt más a gyári beépített képnézőn kívül. Ez még a Droid 2.x és 4.x környékén volt. Akkor egy egyszerű, de piszok gyors alkalmazás volt. Ma már rég nem megy kunszt az ilyen, sőt a fent említett két fájlkezelő alapból tud képnéző is lenni. Csak a nézetet kell átállítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák