Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz Fernet #83064 üzenetére

    Nekem ilyenem van és mivel a minap kérdezett tőlem valaki privátban és leírtam a tapasztalataim, ezért most az ottani válaszom ide is bemásolom.
    Ami nincs benne a válaszban, hogy játékra csak korlátozottan alkalmas. Én is csak ritkán játszom. És B20-at is tud, tehát digis kártya is működik benne.

    Íme a válasz:
    "Igen, Lenovo Mediapad P10 lte 4/64-esem van. Telekomos kártya van benne, működik is vele. AC-s 5Ghz-es wifit tudja. Egy Netgear R6400-as routerrel a legnagyobb sebesség amit mértem Speedtest-el 270/190 volt egy 1000/300-as digis neten. Szerintem bőven elég. Nyílván 2,4Ghz-n nem tud ennyit.
    Tárhelyet lehet bővíteni, nem mintha a 64 Gb amúgy nem lenne elég, én egy 16Gb-os kártyát még beleraktam, de elvileg az 512-est is tudja.
    Van automatikus fényerőszabályozó. Én nem használom, mert nem szeretem. Én akarom eldönteni, mikor milyen fényes legyen a kijelző. Így nem tudom, mennyire megbízhatóan működik, de van az biztos.
    A rendszer alap android, jól működik. Nem teljesen akadásmentes, de alig fordul elő, pedig nyúzom rendesen, most is erről írok. Android 8-al jött, de pár frissítés után 9-es lett belőle. 10-es nem lesz rá.
    Az akkuja nagyon sokat bír. 7000 mAh-s. Én még 40% alá nem merítettem (nem tudtam), addig akár 10 órás kijelzőidőket is el lehet érni úgy, hogy nálam, ahogy mondtam nem automata a fényerő. Szerintem teljes lemerítéskor akár 14-15 óra kijelzőidő is elérhető lenne.
    Gyorstöltés nincs és sokáig tart a feltöltés, ezzel számolni kell. 2 Ah-s a töltője, így is rendesen melegszik. Néha előfordult, hogy nem vette a töltést, ez azt jelenti, hogy a kis led világított, de nem töltődött. Én, amikor töltőre dugom, meg szoktam nézni pár perc múlva, hogy melegszik e a töltő, ha igen, megy a töltés, ha nem, akkor kihúzom és újra bedugom és akkor már jó szokott lenni . Ritkán fordul elő, de volt rá példa. Valami bug lehet, de együtt lehet élni vele.
    Az összeszerelés kiváló, nem hagy kívánnivalót. Nem recseg, nem ropog. Elől, hátul üveg van rajta, elvileg karcmentes. Én fólia nélkül használom, de egyáltalán nincs rajta hajszálkarc sem. Védelem gyanánt vettem rá egy tokot, amit ha rácsukok, elsötétül a képernyő.
    A kijelző ips, full hd-s, szerintem ahhoz képest, hogy nem oled, egész jó, éles, olvasható.
    Gps-e gyors, pontos, egyszer kipróbáltam. Bluetooth működik és van wifi direct is, ami valamiért hárklis a Samu telefonokra, de erre van számtalan program a Play Áruházban.
    Laptophoz kötve is működik, külön a belső és külső (sd kártya) tárhely látszik.
    A csatlakozója már a korszerűbb usb Type C-s.
    Van még pár extra, mint a négy hangszóró, ami egész jól szól, ujjlenyomat olvasó, ami működik, kipróbáltam, de nem használom, a duplakoppos ébresztés, amit a tokos megoldás miatt ugyancsak nem használok."

Új hozzászólás Aktív témák