Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scuderia77

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tablet vásárlás előtt vagyok és szeretném megérdeklődni itteni guruktól, két ASUS tablet közti különbséget, mert sehol nem találtam róla számomra hasznosítható (döntést elősegítő) leírást.

    Az egyik tabi (ezt választanám igazán) a ASUS ZenPad 10 Z300M
    linkje: http://www.digiprime.hu/tablet/asus-tablet-pc-ar/asus-zenpad-10-z300m-26161-elado?gclid=CLDanNjKsc8CFQw6Gwods5kNYw

    Ebben a proci: MediaTek MTK8163 (4 x 1,30GHz) és a grafikus chip: 520 Mhz Mali T720MP2 (ezt máshol találtam meg, a fenti linken nem volt konkretizálva)

    Na most a tesztek magyar honban általában a Z300C-ről és Z300CL-ről készültek, ezekben Intel Atom x3-C3230 (4 x 1,20GHz), Quad-Core 64bit proci, és GPU pedig Mali-450 MP4 van.

    Na most a kérdés az, hogy a melyik konfig erősebb, ha erősebb számottevően-e. Kérdem ezt azért is, mivel a második konfighoz (Z300C és Z300CL) számomra felesleges dolgok is tartoznak (ill. egy két ponton kevesebb is), ezért érdekelne főleg, hogy az első (Z300M) is megfelelne-e a következő célokra:
    Az igényeim a masinával nem túl nagyok, office célok főleg, és böngészés, youtube, filmnézés, zene...
    Amit nem bánnák még, hogy a Hearthstone (Blizzard-os kártyajáték) fusson rajt.

    Köszi a segítséget előre is! (főleg a procik-GPU-k különbségének mértéke érdekelne)

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

Új hozzászólás Aktív témák